Cena złota a światowa gospodarka

Wszyscy ludzie powinni chcą manifestować pieniądze w ich życiu, jak pieniądze są jednym z najważniejszych rzeczy na świecie. Jeśli masz pieniądze, możesz kupić coś dla siebie to, co chcesz. Ale jeśli nie, są bogaci i chcą za to, że więcej pieniędzy i stać się bogatym, to najlepszym pomysłem jest, aby dowiedzieć się prawo przyciągania pieniędzy. Na pewno pomogą w was w dążeniu i sprawi, że bogaci. Życie daje nam wiele możliwości i końcowy za pomocą tego prawa możemy osiągnąć to, co chcemy. Jeśli naprawdę poważnie do tworzenia coraz więcej pieniędzy i chciał, by odnieść sukces, to jest bardzo ważne, aby śledzić i uwzględniać prawo przyciągania pieniędzy w dnia na dzień life. […]

When korzystania z prawa przyciągania pieniędzy, to w zasadzie ci są za pomocą umysłu, aby przyciągnąć sukces w kierunku do siebie. Przyciąganie bogactwa jest podobne do przyciągnięcia niczego innego. Przede wszystkim jest to, że powinno być jasne, o swoich zamiarach. Zapisz kwotę pieniędzy i będzie można wymagać specyficznego o tym, jak pisanie więcej jest bardzo niejasne i niewyraźne pieniądze. Twoje intencje powinny być pozytywne i należy upewnić się, że masz osiągnąć tę kwotę, nawet jeśli nie mają. Na przykład, ?? Jestem bardzo zadowolony, bo zarobić 50.000 dolarów w roku ??. Upewnij się, że nie piszę, że ?? powinienem być wolny od wszelkich długów ??, bo nie jest to pozytywny aspekt. W rzeczywistości, świat odpowie Ci wysyłając coraz więcej długów.
Tak więc lepiej jest napisać co jest pozytywne i optymistyczne. Jeśli masz problem w pisaniu czegokolwiek, po prostu zamknąć oczy i myśleć, co byłoby twoje życie, kiedy będziesz miał wszystkie pieniądze, które pragną. Wyobrazić sobie, że spędzasz swoje pieniądze na coś co sprawia, że ​​jesteś szczęśliwa. Na przykład, myśleć o nowym samochodzie lub wycieczkę wakacje z rodziną lub przyjaciółmi. Wyobraź sobie, że prowadzisz swój wymarzony samochód lub ty i twoja rodzina cieszą się na plażach i spędzeniu fantastyczny czas w swoim życiu. Inną rzeczą, jaką możesz sobie wyobrazić jest twój rachunek bankowy, który może mieć dużą ilość równowagi. Bardziej obrazowo można sobie wyobrazić, tym lepiej. Tak więc sobie wyobrazić, jak kolorowe i jasne jak możesz.