Gwałtowny spadek cen srebra – korekta?

Jeśli można się skontaktować, pieniądze nie stać nieodebrane pieniądze. Twoje pieniądze są obsługiwane przez obcych ludzi tylko dlatego, że stał się nieodebrane pieniądze! Pieniądze staje się nieodebrane pieniądze tylko wtedy, gdy konto nie jest używane przez ponad trzy lata. […]

Śledzić wszystkie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, które zostały otwarte dla siebie lub swoich dzieci, wszystkie rachunki inwestycyjne, polisy ubezpieczeniowe, wszyscy pracodawcy, którzy mogą wszyscy wciąż ci winien pieniądze, wszystkie konta emerytalne, wszystkie konta emerytalne, wszystkie akcje zakupione, wszystkie depozyty użytkowych i rachunki zastrzeżone. Tylko dlatego, że złożą swoje pieniądze w banku nie oznacza, że ​​jest całkowicie bezpieczny. Były niezliczone przypadki pieniędzy na rachunku bankowym indywidualnej są przekazywane do państwa lub rządu federalnego, bo sam stał się nieodebrane pieniądze. Konieczne jest, aby chronić jedno ?? s pieniędzy, aby zapewnić, że nie stać nieodebrane pieniądze. Prawa kaduk stosuje się do swojego konta, jeśli spełnione są dwa warunki. Jedno- instytucji musi być w stanie skontaktować się z Tobą w tym informacje kontaktowe umieszczone na płycie w pliku utworzonego przez instytucję. Jeśli można się skontaktować, pieniądze nie stać nieodebrane pieniądze.
Dwu- rachunku musi być nieużywany przez co najmniej trzy lata. Trzy lata bezczynności zmusza instytucji oddać pieniądze do rządu. Jeśli twoje dziedzictwo staje się nieodebrane pieniądze, nie można korzystać tak samo, jak to wówczas w posiadaniu rządu. Podobnie jest w przypadku rachunków bankowych, akcje, sejf i innych takich aktywów. Twoje pieniądze są obsługiwane przez obcych ludzi tylko dlatego, że stał się nieodebrane pieniądze! Szokujące! Wpajanie pewnych nawyków i zasad w zakresie finanse są zainteresowane powinny być wystarczające, aby zapewnić, że pieniądze nie kończy się z rządem w formie nieodebrane pieniądze. Jeśli wiesz, gdzie iw jaki sposób pieniądze mogą stać się nieodebrane pieniądze, byś zdobył połowę sukcesu. Pieniądze staje się nieodebrane pieniądze tylko wtedy, gdy konto nie jest używane przez ponad trzy lata. Konto pozostaje bezczynny, ponieważ posiadacz rachunku nie jest już wiedzieli o jego istnieniu. Utrzymanie odpowiedniej dokumentacji może zapewnić ten problem nie występuje. Śledzić wszystkie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy, które zostały otwarte dla siebie lub swoich dzieci, wszystkie rachunki inwestycyjne, polisy ubezpieczeniowe, wszyscy pracodawcy, którzy mogą wszyscy wciąż ci winien pieniądze, wszystkie konta emerytalne, wszystkie konta emerytalne, wszystkie akcje zakupione, wszystkie depozyty użytkowych i rachunki zastrzeżone.