srebrne-sztabki

Różnice pomiędzy złotą sztabką a srebrną sztabą

Pieniądz jest energią. Pieniądz jest ... Pieniądze sprawia, że ​​świat się kręci. Money, Money, Money, Money! Pieniądz jest prawdopodobnie najpotężniejszym metaforą naszej planety. Jak się czujesz, jak wtedy, gdy jesteś wolny? R Pieniądze energii. Pieniądz jest wymiana. Pieniądze napędzają świat. Money, Money, Money, Money! Pieniądz jest prawdopodobnie najpotężniejszym metaforą naszej planety. Jak się czujesz, jak wtedy, gdy jesteś wolny? Otrzymają klucze do bogactwa i odkryć uduchowiony prawa gdzie pieniądze staje się pomyślny ptaków, które nie mogą czekać do grzędy na ramieniu do was błogosławi, jeszcze raz, i jeszcze raz! […]

1. Wiesz YourselfWhat nie "biednych" i "bogatych" oznacza? Jakie programy zostałeś wychowany na? Jak twoi rodzice obchodzić się z pieniędzmi? Czy uważasz, że jesteś dobrym człowiekiem, czy jesteś bogaty, czy jeśli są biedni? Czy dajesz moc się do bogatych ludzi? Czy zazdroszczę lub złe ich? Jak leczyć ludzi zamożnych? Jak można oczekiwać, aby być traktowany przez nich? Jak można mówić o nich? Jak można mówić o biednych ludzi? 2. Strzeż się prognozy i inne miłość PersonificationsThe pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła ?? Pieniądze są trudne do zdobycia ... Pieniądze ciągle wymyka mi ?? Pieniądze nie przychodzi mi łatwo ?? Pieniądze mnie nie lubi ?? Pieniądze nie rosną na drzewach ?? Zadaj sobie pytanie: co to pieniądze? Co jest nie tak? Pieniądz jest tylko to, co myślę, że jest. Podobnie w czasie. Czas jest tylko to, co myślę, że jest. W tym sensie, że czas to pieniądz! 3. Naucz się mówić jego Boską Język Czy zauważyliście, jak duchowy jest słownictwo, które opisuje pieniądze? W Bogu, ufamy! Zmień. Zapisz. Zysk. Warto. Wartość. Aktywów. Cash Flow. Ciecz. Ocena. Anioł biznesu. Kapitał własny ?? Zwróć uwagę na równowagę (arkusz). Podobnie jak w oddychaniu: dochodów. Robiąc wydech: wydatki. W: aktywów. Out: Zobowiązania.
4. Tworzenie przestrzeni dla czegoś ChangeGratefulness jest kluczem, aby otworzyć bramy nieba (o). Kiedy jesteś wdzięczny, twoja uwaga jest na tym, co masz, a nie na to, co brakuje. Kiedy jesteś wdzięczny, ty to wszystko kocham. A potem kochać to, co robisz przynosi robić to, co love.5 dalej. Dostrzec ?? drogie ?? i ?? Rozległy ?? O to piękny, nie kupując mieszkanie, czy nie pracuje z trenerem, nigdy nie jest o nie o pieniądze, to o nie o prawdę coś zrobić (to naprawdę nie chcąc, lub uczucie zasługują it) Jeśli naprawdę chciał iść do Europy, by znaleźć sposób. Stają się na tyle uczciwy, wystarczająco duży, tyle wyraziste w swojej świadomości, aby zawierać mieszkanie lub program coachingu, lub podróż do Europy ?? 6. Dare to Be VisionaryAnd twierdzą swoje cele finansowe: Czytałem gdzieś, że z klasy Yale 1953 roku, 3% nie spisane swoje cele finansowe po studiach. Kiedy zwołane 20 lat później, że 3% kontrolowana łączną wartość netto więcej niż 97% combined.7 innych. Kochać bezwarunkowo Jeśli chcesz partnera z pieniędzmi, dają, dziesięciny, pozwolić jej odejść, i ustawić ją za darmo. Czy mogę powiedzieć ?? darmo ??? Bo wszystko, co masz jest naprawdę wszystko, czego potrzebujesz.